egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Personalizuota edukacija

Schule Schloss Salem

  /  Vidurinės mokyklos užsienyje   /  Schule Schloss Salem

Schule Schloss Salem

Daugiau nei šimtą metų Schule Schloss Salem yra geriausia ir žinomiausia mokykla Vokietijoje, turinti aukštus standartus formuojant mokinio charakterį. Mokykloje gyvena ir mokosi vaikai daugiau nei iš 40 pasaulio valstybių, mokykla siūlo vokiškąją Abitur ir tarptautinio bakalaureato programas. Kartu su akademinėms žiniomis ir užklasine veikla, mokykla vadovaujasi  eksperimentais grįsta pedagogika, diegia holistinį požiūrį, vadovaujasi ilgalaikiu įsitraukimu į socialinį ir visuomeninį darbą.

vokieciu kalbos stovykla

Daugiau informacijos

  • Aukšti tarptautinio bakalaureato 2021/2022 egzaminų rezultatai. Egzaminus laikė 50 mokinių, egzaminų vidurkis – 33,4 % (pasaulio vidurkis – 31,98 %). 18 mokinių surinko daugiau nei 35 balus, aukščiausią mokyklos rezultatą – 41 balą – surinko 3 mokiniai.
  • Ypatingas dėmesys skiriamas atsakomybei  ugdyti, 3 mokslo metus mokiniai privalo dalyvauti savanoriavimo veikloje (ugniagesių brigadoje, raudonajame kryžiuje). Taip pat mokykloje ugdoma demokratija: priimta mokyklos konstitucija ir veikia mokinių parlamentas.
  • Mokykla yra įsikūrusi unikalioje vietoje, 900 metų senumo vienuolyne prie Konstanco ežero ir yra apsupta vynuogynų. Dėl to mokykla siūlo unikalią galimybę išbandyti vandens sportą
egoperfectus

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
[email protected]

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]

Užklasinė veikla

  • Mokykla siūlo galimybę dalyvauti Duke of Edinburgh ir Gold Award programose.
  • Mokykla puoselėja įkūrėjo pedagogo Kurt Hahn eksperimentinės pedagogikos filosofiją ir siūlo daug  laiko praleisti lauke. Pavyzdžiui, 9 klasės mokiniai dalyvauja „Outward Bound” ekspedicijoje Norvegijoje, kur praleidžia 11 dienų.
  • Mokykla siūlo sporto būrelius: grupinį sportą (krepšinis, ledo ritulys, futbolas, tinklinis) ir individualų sportą (badmintonas, bėgimas, jojimas, plaukimas ir t.t.).
  • Mokykla taip pat siūlo fotografijos pamokas, golfą, irklavimą. Taip pat savanoriavimą mokinių įkurtoje labdaros kavinėje.