egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

St. John’s International School

Tarptautinė mokykla Belgijoje

St. John’s International School

St. John tarptautinė mokykla – Belgijoje veikianti ugdymo įstaiga, moksleivius lavinanti pagal tarptautinio bakalaureato programą. Šioje mokykloje besimokantys moksleiviai mokosi puikiais rezultatais, todėl lengvai įstoja į geriausius viso pasaulio universitetus. Mokykla vadovaujasi tuo, kad kiekvienas mokinys turėtų galimybę tyrinėti, augti bei įdomiai mokytis. 

Pagrindinės mokyklos vertybės:

  • saugi ir moksleivius gerbianti aplinka;
  • kitų studentų pagalba atliekant namų darbus;
  • nepriklausomybės ir atsakingumo jausmo mokymasis;
  • įdomios popamokinės veiklos.

Mokykla yra pelniusi tarptautinį apdovanojimą privačių mokyklų grupėje.

Daugiau informacijos

St. John tarptautinė mokykla siūlo aukščiausios klasės apgyvendinimą bendrabutyje, vadinamame Shannon House. Kambariai yra reikalingiausios komplektacijos (baldai ir buitinė technika), su atskiru vonios kambariu. Moksleivių mityba rūpinasi viena geriausių maisto įmonių, pristatanti tik geriausios kokybės produktus, leidžiančius jaunimui sveikai ir visaverčiai maitintis. Jeigu mokiniai susiduria su neaiškumais, juos padeda išspręsti draugiškai nusiteikę mokyklos darbuotojai. 

Popamokiniai sporto, menų ir kalbų būreliai leis mokiniams ne tik atskleisti ir ugdyti savo talentus, bet ir išbandyti neatrastų dalykų, kurie vėliau gali išaugti į naują aistrą. Būrelius galima lankyti pietų pertraukos metu arba prieš, po pamokų.

egoperfectus

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
[email protected]

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]

Nuotraukų galerija

Mokykla savo veiklą grindžia tokiais principais:

  • Kultūrine įvairove – mokykla gerbia kiekvieno moksleivio kultūrinį identitetą, kurdama tam tinkamą ugdymą.
  • Globaliu požiūriu į švietimą – suteikiamas išsilavinimas, leidžiantis moksleiviams ugdyti žinias, nuostatas ir įgūdžius, reikalingus aktyviai dalyvauti pasaulinėje bendruomenėje.
  • Vertybėmis – skatinamos draugystės, bendruomeniškumo ir pagarbos vertybės, ugdančios moksleivių solidarumą ir kultūrinį supratimą.