egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

St. Louis School

Privati mokykla Milane, Italijoje

St. Louis School

St. Louis mokykla yra įsikūrusi Milane ir priima mokytis 14–18 metų moksleivius į IGCSE ir tarptautinio bakalaureato programas. Tai geriausia mokykla Italijoje pagal moksleivių bakalaureato programoje pasiektus rezultatus ir antra pagal šį rodiklį Europoje. Ši ugdymo programa suteikia tokių įgūdžių ir žinių, kurie vertinami prestižiniuose universitetuose visame pasaulyje.

Mokymasis Milane suteikia puikią galimybę aplankyti garsiausius muziejus ir kitus dėmesio vertus kultūros objektus. Organizuojamos išvykos į gražiausius miestus: Romą, Veneciją, Florenciją ir kitus. Mokykla skatina mokytis groti kokiu nors muzikos instrumentu – tam įrengti specialios muzikos studijos. Norintiesiems yra suteikiama galimybė laikyti Londono karališkosios muzikos mokyklos (ABRSM) egzaminą. Mėgstantys sportą gali naudotis naujausiomis krepšinio ir futbolo aikštelėmis arba treniruotis sporto salėje, o vėliau savo jėgas išbandyti futbolo, krepšinio ar tinklinio varžybose.

Daugiau informacijos

Moksleiviai apgyvendinami būstuose po du, kad tai palengvintų ir prisidėtų prie integravimosi kitoje šalyje patirties. Kambariuose moksleiviai ras visko, kas reikalinga patogiam mokymuisi: rašomąjį stalą, knygų lentyną.

Mokyklos šūkis yra Carpe Magnificentiam, kuris reiškia imk tai, kas nuostabu. Į frazę telpa viskas – kokybiškas mokslas, asmenybę lavinanti popamokinė veikla ir pažintys su moksleiviais iš kitų kultūrų.

egoperfectus

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
[email protected]

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]

Nuotraukų galerija

St. Louis mokyklos privalumai:

  • Mokykla priklauso Inspired mokyklų grupei.
  • Moksleiviai naudojasi Apple nešiojamaisiais kompiuteriais – tai neatsiejama šiuolaikinės mokymo programos dalis.
  • Mokykloje dirba atsidavę, aukštos kvalifikacijos mokytojai, skatinantys suvokimą apie kultūrinį sąmoningumą bei įvairovę.