egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

St. Peter’s International School

Tarptautinė mokykla Portugalijoje

St. Peter’s International School

Tarptautinė St. Peter’s mokykla jau tris dešimtmečius teikia išsilavinimą, derinamą su Portugalijos švietimo programa ir tarptautiniu mastu akredituotu Kembridžo išsilavinimo diplomu bei tarptautiniu bakalaureatu. Mokyklos misija – ugdyti savarankiškus, gebančius kritiškai ir kūrybiškai mąstyti moksleivius, kurie nepasimestų nuolat besikeičiančioje visuomenėje. Prie mokslo kokybės prisideda ne tik geriausios ugdymo programos, bet ir moderniai įrengtos laboratorijos, biblioteka.

Mokymasis šioje mokykloje suteiks:

  • 24/7 prieigą prie aukščiausios kokybės išsilavinimo šaltinių;
  • profesionalius mokytojus ir asmeninį dėmesį kiekvienam;
  • daugiau nei 40 šalių tarptautinių moksleivių bendruomenę;
  • užklasinę veiklą visomis savaitės dienomis;
  • puikią vietą netoli sostinės Lisabonos, paplūdimių ir parkų.

Daugiau informacijos

Mokykla gali suteikti kokybišką apgyvendinimą dviviečiuose kambariuose sumoderniausia įranga. Moksleiviai galės patogiai mokytis tiek asmeninėse erdvėse, tiek tam skirtose bendose zonose. Tai puiki proga susipažinti su naujais žmonėmis bei skirtingomis kultūromis, be to, patobulinti anglų kalbos žinias arba netgi išmokti naujų kalbų. Mokykloje dirbantys žmonės labai stengiasi, kad moksleiviai taptų bendra šeima.

Popamokinė veikla šioje St. Peter’s mokykloje užima ypatingą svarbą. Veiklos sukurtos taip, kad atitiktų vaikų lūkesčius, suteiktų jiems naujų iššūkių, ugdytų jų kūrybiškumą. Dėl to mokykla yra įkūrusi sporto akademiją, kurioje moksleiviai gali žaisti regbį, futbolą, tinklinį, plaukioti. Mokykla turi naują teniso įrangą bei platų meninės raiškos užsiėmimų pasirinkimą, pavyzdžiui, baletą, teatrą.

egoperfectus

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
aida@egoperfectus.lt

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]

Nuotraukų galerija

Keli faktai apie mokyklą:

  • Misija – ugdyti savarankiškus, kritinio mąstymo, kūrybingus moksleivius, galinčius integruotis į greitai besikeičiančią ir vis labiau globalizuotą visuomenę.
  • Mokykla priklauso pasaulinei Inspired School mokyklų grupei.
  • Mokykloje, be anglų kalbos, taip pat labai svarbus ispanų, vokiečių ir lotynų kalbų mokymasis, leidžiantis moksleiviams suprasti socialinį kontekstą, skirtingas pasaulėžiūras ir kultūras.