egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

Taunton School

Nepriklausoma mokykla Didžiojoje Britanijoje

Taunton School

Taunton mokykla Didžiojoje Britanijoje siekia ugdyti moksleivių iššūkių poreikį, įkvėpti juos siekti sėkmės pasaulinėje bendruomenėje. Mokykla orientuojasi į moksleivių gerovę, todėl siūlomas išsilavinimas yra subalansuotas taip, kad jaunas žmogus galėtų puikiai prisitaikyti prie besikeičiančių technologijų.

Pagal anglų kalbos mokėjimo lygį moksleiviai yra skirstomi į skirtingas grupes, todėl kiekvienam bus sudarytos sąlygos kuo kokybiškiau mokytis. 

Mokykla siekia užtikrinti, kad moksleiviai jaustų šiltą ir palaikančią atmosferą, tačiau vertinama abipusė pagarba ir tolerancija, kad kiekvienas jaunuolis jaustųsi saugus. Daugybė tautybių ir kultūrų leidžia moksleiviams praplėsti akiratį.

Daugiau informacijos

Mokykla tiki, kad moksleivių išsilavinimas turi būti kuo platesnis, todėl moksleiviai gali save išbandyti daugybėje sporto, menų būrelių, prisijungti prie įvairiausių klubų. Lengvoji atletika, krepšinis, kroketas, jodinėjimas ir dar daug kitų sporto rūšių, kurias moksleiviai gali išbandyti. Mokykloje veikia daugiau nei 100 skirtingų klubų, kurių didžiąją dalį įsteigė patys moksleiviai. Suteikiama galimybė užsiimti veikla ir už mokyklos ribų: vietos bendruomenės priima moksleivius savanoriauti mokant vaikus skaityti ar rašyti, atlikti tam tikrus gamtosauginius darbus. Taip ugdoma nepriklausomybė, savarankiškumas ir atsakomybės jausmas.

Mokykla yra įsikūrusi vaizdingame regione, turi 6 šiuolaikiškai įrengtus namus, skirtus moksleiviams iš kitų šalių apgyvendinti. Be to, mokykla turi sveikatingumo centrą, koplyčią ir, žinoma, sporto zoną.

egoperfectus

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
aida@egoperfectus.lt

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]

Nuotraukų galerija

Faktai apie Taunton mokyklą:

  • Mokyklos vizija – įkvėpti ir ugdyti jaunus žmones siekti sėkmės pasaulinėje bendruomenėje.
  • Mokykloje pažįstamas kiekvienas vaikas, todėl kiekvienas jaučiasi savimi. Jais rūpinasi patyrę specialistai, bendradarbiaujantys su tėvais.
  • Plati ugdymo programa leidžia moksleiviams išbandyti sporto, meno ir kitų veiklų galimybes. Tai ugdo pagrindinius gyvenimo įgūdžius, lyderystę bei darbą komandoje.