egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

Windermere School

Nepriklausoma mokykla Didžiojoje Britanijoje

Windermere School

Windermere mokykla yra įsikūrusi kalnų papėdėje Šiaurės Anglijoje. Ši vieta yra įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą, tad įkvepia moksleivius siekti puikių akademinių rezultatų. 

Mokykla siekia padėti vaikams augti ir tobulėti individualiu būdu, kad jie būtų pasirengę tolimesniam gyvenimo keliui. Moksleiviai įkvepiami per subalansuotą mokymosi programą, keliančią iššūkių tiek klasėje, tiek už jos ribų. Taip jie skatinami siekti tobulumo visose srityse, atrasti savo stiprybes ir silpnybes. 

Mokykla remiasi šiomis pagrindinėmis vertybėmis: tarptautiškumu, išskirtinumu, individualumu, demokratiškumu ir tobulumu. Pagal šias vertybes mokykla plėtoja pasaulinę perspektyvą, siekia išnaudoti savo unikalią vietą, ugdyti individualius jaunus talentus, puoselėti demokratinę kultūrą bendruomenėje ir skatinti moksleivius siekti tobulumo akademiniuose dalykuose.

Moksleiviai apgyvendinami trijuose pensionatuose (angl. Boarding House). Kiekviename pensionate įrengti erdvūs poilsio kambariai su televizoriais ir virtuvėlėmis. Kiekvienas pensionas turi prižiūrėtojus, į kuriuos galima bet kada kreiptis pagalbos.

Daugiau informacijos

Savaitgaliais moksleiviai gali vykti į teatrą, pasivaikščioti po apylinkes, vykti apsipirkti. Jaunimas greitai susibendrauja, todėl bendros veiklos padeda tik dar labiau vienam kitus pažinti. 

Sporto, menų, savanoriškų veiklų būreliai yra neatsiejama mokyklos dalis. Kiekvieną semestrą siūlomas platus praturtinančių veiklų sąrašas. Mokykloje dirbtuves rengia ir tam tikrų sričių profesionalai, pavyzdžiui, fleitos ar choro specialistai. 

Kiekvienu metų laiku moksleiviai ras, ką veikti įdomaus. Šiltesniu sezonu galima važinėtis dviračiais, kopti į kalnus. Žiemos sezonu verta aplankyti Windermere miestelį ir jo kalėdines muges, pačiuožinėti ant ledo. Vasarą galima vykti į vietinį paplūdimį ir išbandyti Anglijoje populiarų irklavimą (angl. paddling). Vakarais vyksta įvairios pramogos, leidžiančios dar labiau moksleiviams susidraugauti. Diskotekos, barbekiu, viktorinos, filmai, karaokė – visi laukiami ir raginami dalyvauti.

egoperfectus

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
[email protected]

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]

Nuotraukų galerija

Faktai apie mokyklą:

  • Mokykla įsitikinusi, kad maistas turi tiesioginį poveikį moksleivių fiziniam ir protiniam vystymuisi, todėl jie maitinami tik šviežiausiu maistu. Taip pat atsižvelgiama į kiekvieno moksleivio mitybos poreikius. Rengiamos mitybos tema susijusios dienos, kuriose diskutuojama apie maistą.
  • Moksleiviai skatinami kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. Dėl to įkurtas vandens sporto centras ir kt.
  • Mokykla suteikia išskirtinę galimybę išmokti buriuoti. Aukštos kvalifikacijos instruktoriai suteiks moksleiviams naudingos praktinės ir, žinoma, linksmos patirties.