egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

Wrekin College

Nepriklausoma mokykla Šropšyro grafystėje, Didžiojoje Britanijoje

Wrekin College

Kai Johnas Bayley įkūrė Wrekin College 1880-aisiais, jis siekė, kad tai nebūtų stereotipinė švietimo įstaiga, tačiau vieta, kurioje kiekvienam mokiniui skiriamas individualus dėmesys. 

Mokyklos tikslas – kokybiškas mokymas, siekiant padėti kiekvienam vaikui atskleisti savo akademinį potencialą. Didžiuojamasi puikiais rezultatais, pagrįstais smalsumo skatinimu bei įkvepiančiu mokymu.

Siekiama padėti kiekvienam moksleiviui pasiekti maksimalių rezultatų, paruošti konkurencingam pasauliui, į kurį jis žengs.

Moksleiviai mokosi nedidelėse klasėse, daugiausia nuo 8 iki 15 vaikų.

Mokymo programos nuolatos peržiūrimos atsižvelgiant į švietimo politikos pokyčius. Siūlomas platus GCSE ir A lygio dalykų pasirinkimas. Karjeros konsultantas atsako į visus moksleivių klausimus apie karjerą, o vyresniųjų klasių moksleiviams duoda patarimų, susijusių su universiteto pasirinkimu.

Daugiau informacijos

Kiekvienam moksleiviui yra laisvai prieinamos popamokinės veiklos, o rinktis tikrai iš ko: tai ir menai, sportas, debatai, kadetų klubas ir daug kitų pasirinkimų. Tikima, kad iššūkiai ir pasiekimai padeda moksleiviams užaugti brandžiais bei atsakingais žmonėmis.

Didžiuojamasi moksleiviais, kurie įstoja į geriausius universitetus ir studijuoja mediciną, architektūrą ar inžineriją, ir tais, kurie įgyvendina savo ambicijas nebūtinai mokslo srityje.

Mokyklos bendrabučio patalpos yra erdvios, vyresniųjų klasių moksleiviai gyvena vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose su atskirais vonios kambariais. Visuose bendrabučiuose yra bendros virtuvės ir poilsio zonos.

egoperfectus

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
[email protected]

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]

Nuotraukų galerija

Keli faktai apie mokyklą:

  • Galima rinktis LAMDA (Londono muzikos ir dramos meno akademijos) organizuojamas pamokas, kurių tikslas – skatinti moksleivių meilę literatūrai per poeziją, prozą ir dramą, lavinti pasitikėjimą savimi ir komunikaciją.
  • Mokykla itin griežtai prižiūri moksleivių maitinimą. Maistą gamina puikiai vertinama maitinimo įmonė, todėl tiekiamas tik kokybiškas ir visavertis maistas. Patenkinami visų moksleivių, turinčių alergijas ar tam tikrus mitybos reikalavimus dėl sveikatos, poreikiai.
  • Mokykla skatina moksleivių sąmoningumą – remia vietines labdaros organizacijas. Moksleiviai moko kompiuterinio raštingumo vyresnio amžiaus žmones.